Y1628856R000T9R
VPG Foil Resistors
제품 번호:
Y1628856R000T9R
패키지:
2512
설명:
RES SMD 856 OHM 0.01% 3/4W 2512
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 856 Ohms
Series VSMP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W