VPG Foil Resistors
제품 번호:
Y21235R00000Q9L
제조업체:
패키지:
TO-220-4
배치:
-
설명:
RES SMD 5 OHM 0.02% 8W TO220-4
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$53.1145
$53.1145
10
$47.04115
$470.4115
25
$43.24742
$1081.1855
50
$40.97122
$2048.561
100
$39.45369
$3945.369
250
$37.936236
$9484.059
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.158" (4.01mm) |
| Tolerance | ±0.02% |
| Temperature Coefficient | ±0.2ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220-4 |
| Resistance | 5 Ohms |
| Series | VPR221SZ |
| Power (Watts) | 8W |
| Package / Case | TO-220-4, SMD |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Number of Terminations | 4 |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |