Y40781K25000V9L
VPG Foil Resistors
제품 번호:
Y40781K25000V9L
제조업체:
VPG Foil Resistors
설명:
RES 1.25K OHM 0.3W 0.005% RADIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.450" (11.43mm)
Tolerance ±0.005%
Temperature Coefficient 0.0ppm/°C
Size / Dimension 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.25 kOhms
Series VHP101
Power (Watts) 0.3W