VPG Foil Resistors
제품 번호:
Y44870R10000B0R
제조업체:
패키지:
2512
배치:
-
설명:
RES 0.1 OHM 0.1% 1W 2512
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.848
$18.848
10
$16.4692
$164.692
25
$14.88194
$372.0485
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±15ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Resistance | 100 mOhms |
| Series | CSM2512S |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Number of Terminations | 4 |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |