Omron Automation and Safety
제품 번호:
Z-10FM22Y-B
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$41.4105
$41.4105
10
$36.2311
$362.311
25
$33.12574
$828.1435
50
$31.05531
$1552.7655
100
$29.50244
$2950.244
250
$28.46732
$7116.83
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Operating Position | 1.156" (29.4mm) |
| Release Force | 170gf |
| Ingress Protection | IP00 |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Lever, Roller |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Mechanical Life | 500,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Z |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 650gf |
| Overtravel | 0.079" (2.0mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | Z-10FM22 |
| Differential Travel | 0.022" (0.56mm) |