Schneider Electric
제품 번호:
ZCD25
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LIMIT SWITCH 240VAC 10A METAL ZC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$61.997
$61.997
10
$54.24785
$542.4785
25
$49.59836
$1239.959
50
$46.49832
$2324.916
100
$44.173385
$4417.3385
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Operating Position | - |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | - |
| Current Rating (Amps) | 1.5A (AC), 100mA (DC) |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | XC |
| Voltage Rating - DC | 250 V |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| Operating Force | - |
| Overtravel | - |
| Voltage Rating - AC | 240 V |
| Electrical Life | 5,000,000 Cycles |
| Mfr | Schneider Electric |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Box |
| Differential Travel | - |