RF Solutions
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.49
$13.49
10
$12.2018
$122.018
25
$11.2385
$280.9625
100
$10.2752
$1027.52
250
$9.633
$2408.25
500
$8.9908
$4495.4
1000
$8.54126
$8541.26
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 18mA |
| Serial Interfaces | SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | - |
| Power - Output | 13dBm |
| Antenna Type | - |
| Series | ZETAPLUS |
| Sensitivity | -116dBm |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 12-SMD Module |
| Data Rate | 500kbps |
| Current - Receiving | 10mA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | RF Solutions |
| Frequency | 433MHz |
| Utilized IC / Part | Si4455 |
| Package | Bulk |
| Protocol | - |
| Base Product Number | ZETAPLUS |