TDK Corporation
제품 번호:
ZJY51R5-4P-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 2A 4LN 200 OHM TH
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 120mOhm |
| Impedance @ Frequency | 200 Ohms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.413" L x 0.300" W (10.50mm x 7.62mm) |
| Height (Max) | 0.230" (5.84mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | ZJY |
| Voltage Rating - DC | 50V |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Lines | 4 |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Features | - |
| Filter Type | Power, Signal Line |
| Package | Tube |