Microchip Technology
제품 번호:
ZL40295LDG6
제조업체:
패키지:
80-GQFN (6x6)
배치:
-
설명:
IC CLK BUFFER 1:20 250MHZ 80GQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.909
$5.909
25
$5.054
$126.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ratio - Input:Output | 1:20 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 80-GQFN (6x6) |
| Series | - |
| Input | Differential or Single-Ended |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 80-WFQFN Dual Rows, Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | HCSL |
| Mfr | Microchip Technology |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 250 MHz |
| Base Product Number | ZL40295 |