Panasonic - BSG
제품 번호:
ZR-6XA/BOEM
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATTERY ALKALINE 1.5V AA
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | Button Top (Extending) |
| Discharge Rate | - |
| Battery Cell Size | AA |
| Voltage - Rated | 1.5 V |
| Size / Dimension | 0.55" Dia x 1.97" H (14.0mm x 50.0mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 22.8 g |
| Series | ZR-6XA |
| Capacity | - |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Alkaline Manganese Dioxide |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ZR-6XA |