Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
ZV14K1210J501N
패키지:
-
배치:
-
설명:
MLV, 14V (Vrms), 10%, 1210, 500A
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 19.8 V |
| Capacitance @ Frequency | 2000 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 22 V |
| Varistor Voltage (Max) | 24.2 V |
| Series | ZV |
| Energy | 1.6J |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Base Product Number | ZV14K |
| Current - Surge | 400 A |