Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
ZV20K0805T121N
패키지:
-
배치:
-
설명:
MLV, 20 Vrms, 10%, 0805 120A
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 29.7 V |
| Capacitance @ Frequency | 290 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 33 V |
| Varistor Voltage (Max) | 36.3 V |
| Series | ZV |
| Energy | 0.4J |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Maximum AC Volts | 20 V |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 26 V |
| Base Product Number | ZV20K |
| Current - Surge | 120 A |