Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
ZV35K1206T121N
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 56V 120A 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.551
$0.551
10
$0.4674
$4.674
25
$0.43662
$10.9155
100
$0.34922
$34.922
250
$0.324292
$81.073
500
$0.274417
$137.2085
1000
$0.21205
$212.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 50.4 V |
| Capacitance @ Frequency | 400 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 56 V |
| Varistor Voltage (Max) | 61.6 V |
| Series | ZV |
| Energy | 0.6J |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Maximum AC Volts | 35 V |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 45 V |
| Base Product Number | ZV35K |
| Current - Surge | 120 A |