ZW-16-12-L-D-710-220
Samtec Inc.
제품 번호:
ZW-16-12-L-D-710-220
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN BRD STACK .100" 32POS
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 32
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.710" (18.034mm)
Length - Tail 0.220" (5.588mm)