/ AC DC Converters / ZWD225PAF-0524/TL
minImg
ZWD225PAF-0524/TL
TDK-Lambda Americas Inc
제품 번호:
ZWD225PAF-0524/TL
설명:
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
사용자 가이드
Product Status Not For New Designs
Efficiency 81%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 24V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Number of Outputs 2
Current - Output 2 9 A
Current - Output 1 5 A
Series ZWD-PAF (225W)
Power (Watts) 225W