/ Structural, Motion Hardware / 0.125X4.0FLT6061T6511-12
minImg
0.125X4.0FLT6061T6511-12
Remington Industries
제품 번호:
0.125X4.0FLT6061T6511-12
제조업체:
Remington Industries
설명:
ALUM PLATE 1/8" x 4" x 12"
재고 : 50
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Series -
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 12.000" L x 4.000" W x 0.125" H (304.80mm x 101.60mm x 3.18mm)