TE Connectivity Measurement Specialties
제품 번호:
02350510-000
패키지:
-
배치:
-
설명:
SERIES PRECISION GAUGE HEADS
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Series | GCD |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Features | Hermetically Sealed |
| Package | Bulk |
| Size / Dimension | 88.9mm Dia |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 0235 |
| Linear Range | ±3.17mm |