0.375RD6061T6511-4
제조업체:
패키지:
배치:
설명:
0.375RD6061T6511-4 3/8" DIAMETER
수량:
배달:
지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
| Series | - |
| Type | Aluminum Round Rod |
| Specifications | 0.375" Dia x 4.000" L (9.53mm x 101.60mm) |