/ Structural, Motion Hardware / 0.50X4.0FLT6061T6511-1
minImg
0.50X4.0FLT6061T6511-1
Remington Industries
제품 번호:
0.50X4.0FLT6061T6511-1
제조업체:
Remington Industries
설명:
0.50X4.0FLT6061T6511-1 1/2" X 4"
재고 : 50
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Series -
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 1.000" L x 4.000" W x 0.500" H (25.40mm x 101.60mm x 12.70mm)