Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.565
$2.565
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 200°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ribbon Thickness | 0.029" (0.74mm) |
| Ratings | - |
| First Conductor Mark | - |
| Series | Temp-Flex 100057 |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Ribbon Width | - |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Blue |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Insulation Resistance | - |
| Spool Size | 500.0' (152.40m) |
| Number of Conductors | 10 |
| Base Product Number | 100057 |