CNC Tech
제품 번호:
10982-22-1-2000-007-1-TD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 10'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7955
$1.7955
3
$1.6815
$5.0445
5
$1.6036
$8.018
10
$1.52665
$15.2665
25
$1.42614
$35.6535
50
$1.35698
$67.849
100
$1.29523
$129.523
250
$1.210452
$302.613
500
$1.156473
$578.2365
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 80°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyphenylene Ether, Modified (mPPE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 10982 |
| Series | - |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | Solid |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Green |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.063" (1.60mm) |
| Base Product Number | 10982-22 |