Vishay Sprague
제품 번호:
109D566X9075T2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 56UF 10% 75V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$51.9935
$51.9935
10
$49.10265
$491.0265
40
$43.3257
$1733.028
80
$39.715225
$3177.218
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | T |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 75 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.406" Dia x 0.921" L (10.31mm x 23.40mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 6Ohm |
| Series | TANTALEX®, 109D |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 56 µF |
| Features | Wet Tantalum |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |