HellermannTyton
제품 번호:
111-01136
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLUE 120LBS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$1.545175
$154.5175
300
$1.398048
$419.4144
500
$1.287668
$643.834
1000
$1.10372
$1103.72
2500
$1.030142
$2575.355
5000
$0.978633
$4893.165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 120 lbs (54.43 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Blue |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Metal Detectable |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | MCT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Halogen Free |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 3.94" (100.00mm) |
| Width | 0.299" (7.59mm) |
| Base Product Number | 111-01 |