SAB North America
제품 번호:
1132502
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HIGH TEMP H/U WIRE 4AWG BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.6875
$10.6875
50
$7.3625
$368.125
100
$7.0775
$707.75
250
$6.688
$1672
500
$6.5075
$3253.75
1000
$6.042
$6042
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 180°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 4 AWG |
| Ratings | - |
| Series | SC 113 |
| Length | - |
| Voltage | 300/500V |
| Conductor Strand | 190/26 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.366" (9.30mm) |