Heyco Products Corporation
제품 번호:
13342B
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLK 50LB 7.87"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.551
$0.551
5
$0.475
$2.375
10
$0.3952
$3.952
25
$0.37202
$9.3005
50
$0.35606
$17.803
100
$0.31654
$31.654
250
$0.300694
$75.1735
500
$0.284848
$142.424
1000
$0.269021
$269.021
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA12), Nylon 12 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Heyco® Nytye® |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Length - Actual | 0.656' (200.00mm, 7.87") |
| Shelf Life | - |
| Package | Box |
| Bundle Diameter | 1.97" (50.00mm) |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Length - Approximate | 8" |
| Base Product Number | 13342 |