/ RF Shields / 14R-CBSA-1.25X2.5X0.13
minImg
14R-CBSA-1.25X2.5X0.13
Leader Tech Inc.
제품 번호:
14R-CBSA-1.25X2.5X0.13
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 1.25" X 2.5" T/H
사용자 가이드
Series 10-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 2.500" (63.50mm)
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)