Vishay Sprague
제품 번호:
150D335X9050B2B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 3.3UF 10% 50V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.667
$3.667
10
$3.30315
$33.0315
50
$2.86273
$143.1365
100
$2.49565
$249.565
500
$2.055249
$1027.6245
1000
$1.908446
$1908.446
2500
$1.871747
$4679.3675
5000
$1.835039
$9175.195
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TANTALEX®, 150D |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |