Würth Elektronik
제품 번호:
15335327CA452
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WL-SUMW SMT ULTRAVIOLET CERAMIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.239
$7.239
10
$6.6215
$66.215
50
$6.099
$304.95
100
$5.643
$564.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 55°C |
| Viewing Angle | 140° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 275nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | WL-SUMW |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 6V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |