Würth Elektronik
제품 번호:
15400585A3590
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED IR 850NM 100MA RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0545
$1.0545
50
$0.8588
$42.94
100
$0.61275
$61.275
500
$0.55765
$278.825
1000
$0.50255
$502.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 35° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 35mW/sr @ 50mA |
| Series | WL-TIRW |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |