HellermannTyton
제품 번호:
156-00157
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLACK 50LBS 8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
500
$0.260053
$130.0265
1000
$0.214538
$214.538
1500
$0.20804
$312.06
2500
$0.195035
$487.5875
5000
$0.188528
$942.64
12500
$0.172928
$2161.6
25000
$0.169024
$4225.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push Mount, Fir Tree |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Modified, UV Resistant |
| Length - Actual | 0.667' (203.20mm, 8.00") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bag |
| Bundle Diameter | 1.75" (44.45mm) |
| Width | 0.181" (4.60mm) |
| Length - Approximate | 8" |
| Base Product Number | 156-00 |