CNC Tech
제품 번호:
1569-16-1-0500-002-1-TS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HOOK-UP STRND 16AWG 300V WHT 25'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.735
$10.735
2
$10.2125
$20.425
4
$9.744625
$38.9785
10
$9.11905
$91.1905
20
$8.701525
$174.0305
40
$8.28495
$331.398
100
$7.763875
$776.3875
200
$7.346968
$1469.3936
400
$7.03437
$2813.748
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 105°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | UL Style 1569 |
| Series | - |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 26/0.0100" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Oil Resistant |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.095" (2.41mm) |
| Base Product Number | 1569-16 |