HellermannTyton
제품 번호:
157-00040
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 6.89"
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Stud Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, UV Resistant |
| Length - Actual | 0.574' (175.00mm, 6.89") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bag |
| Bundle Diameter | 1.18" (30.00mm) |
| Width | 0.225" (5.70mm) |
| Length - Approximate | 7" |
| Base Product Number | 157-00 |