Qualtek
제품 번호:
17-I150B-M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLK 40LBS 5.91"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.095
$0.095
10
$0.05225
$0.5225
25
$0.04332
$1.083
50
$0.0399
$1.995
100
$0.03857
$3.857
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 40 lbs (18.14 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | 17 |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Qualtek |
| Features | UV Resistant |
| Length - Actual | 0.492' (150.00mm, 5.91") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.42" (36.00mm) |
| Width | 0.141" (3.58mm) |
| Length - Approximate | 6" |
| Base Product Number | 17-I150B |