Aven Tools
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$41.325
$41.325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Plug Type | Included, Not Specified |
| Wattage | 150W |
| Supplied Tips/Nozzles | - |
| Control/Display Type | Analog |
| Product Status | Obsolete |
| Workstand | - |
| Includes | Crucible Pot |
| Series | - |
| Type | Solder Pot |
| Base Unit | - |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Aven Tools |
| Supplied Iron, Tweezer, Handle | - |
| Temperature Range | 392°F ~ 752°F (200°C ~ 400°C) |
| Features | On/Off Switch |
| Tip Cleaner | - |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 110 ~ 130V |
| Base Product Number | 17100 |