Aven Tools
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$155.8
$155.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Plug Type | Included, Not Specified |
| Wattage | 60W |
| Supplied Tips/Nozzles | Included, Not Specified |
| Control/Display Type | Digital |
| Product Status | Obsolete |
| Workstand | Included, Not Specified |
| Includes | Iron Holder |
| Series | 400 |
| Type | Soldering |
| Base Unit | - |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Aven Tools |
| Supplied Iron, Tweezer, Handle | Included, Not Specified |
| Temperature Range | 320°F ~ 900°F (160°C ~ 480°C) |
| Features | ESD Safe, LCD Display, Temperature Control |
| Tip Cleaner | Scouring Pad and Sponge |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 110 ~ 130V |