/ RF Shields / 18R-CBSA-2.0X5.0X0.13
minImg
18R-CBSA-2.0X5.0X0.13
Leader Tech Inc.
제품 번호:
18R-CBSA-2.0X5.0X0.13
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 2" X 5" THROUGH HOLE
사용자 가이드
Series 10-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)