/ RF Shields / 18R-CBSA-3.5X5.25X0.13
minImg
18R-CBSA-3.5X5.25X0.13
Leader Tech Inc.
제품 번호:
18R-CBSA-3.5X5.25X0.13
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 3.5" X 5.25" T/H
사용자 가이드
Series 10-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)