Vishay Sprague
제품 번호:
199D106X0010B1V1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 10UF 20% 10V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3015
$1.3015
10
$1.0279
$10.279
50
$0.89053
$44.5265
100
$0.770735
$77.0735
500
$0.582312
$291.156
1000
$0.513817
$513.817
2500
$0.47956
$1198.9
5000
$0.462432
$2312.16
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TANTALEX®, 199D |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |