Vishay Sprague
제품 번호:
199D156X9035E6V1E3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 15UF 10% 35V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.743
$3.743
10
$3.36775
$33.6775
50
$2.91878
$145.939
100
$2.544575
$254.4575
500
$2.095548
$1047.774
1000
$1.945866
$1945.866
2500
$1.908446
$4771.115
5000
$1.871025
$9355.125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | E |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.339" Dia (8.60mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TANTALEX®, 199D |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 15 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |