Vishay Sprague
제품 번호:
199D475X9016B1V1E3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 4.7UF 10% 16V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2255
$1.2255
10
$0.96995
$9.6995
50
$0.84075
$42.0375
100
$0.72751
$72.751
500
$0.549689
$274.8445
1000
$0.485032
$485.032
2500
$0.452694
$1131.735
5000
$0.436525
$2182.625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TANTALEX®, 199D |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |