/ RF Shields / 20-CBSA-4.5X5.5X0.2
minImg
20-CBSA-4.5X5.5X0.2
Leader Tech Inc.
제품 번호:
20-CBSA-4.5X5.5X0.2
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 4.5" X 5.5" SMD
사용자 가이드
Series 20-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)