/ RF Shields / 20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35
minImg
20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35
Leader Tech Inc.
제품 번호:
20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 2" X 4.5" SMD
사용자 가이드
Series 20-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Vent Holes in Pattern
Height - Overall 0.350" (8.89mm)