/ RF Shields / 21-CBSA-1.25X3.25X0.225
minImg
21-CBSA-1.25X3.25X0.225
Leader Tech Inc.
제품 번호:
21-CBSA-1.25X3.25X0.225
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 1.25" X 3.25" SMD T/H
사용자 가이드
Series 20-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 3.250" (82.55mm)
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)