/ RF Shields / 21L-CBSA-2.75X4.0X0.225
minImg
21L-CBSA-2.75X4.0X0.225
Leader Tech Inc.
제품 번호:
21L-CBSA-2.75X4.0X0.225
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 2.75" X 4" SMD T/H
사용자 가이드
Series 20-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)