/ RF Shields / 24-CBSA-2.75X5.25X0.2
minImg
24-CBSA-2.75X5.25X0.2
Leader Tech Inc.
제품 번호:
24-CBSA-2.75X5.25X0.2
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 2.75" X 5.25" SMD T/H
사용자 가이드
Series 20-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)