Daburn Electronics
제품 번호:
2420/42 YL-100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TEST LEAD 42AWG 150V YELLOW 100'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$102.8565
$102.8565
10
$102.21525
$1022.1525
25
$95.78698
$2394.6745
50
$90.64406
$4532.203
100
$86.786775
$8678.6775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -150°C ~ 150°C |
| Cable Type | Test Lead |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0035" (0.089mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 42 AWG |
| Ratings | - |
| Series | 2420 |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 150V |
| Conductor Strand | 7/50 |
| Mfr | Daburn Electronics |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Yellow |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.010" (0.25mm) |
| Base Product Number | 2420/42 |