/ RF Shields / 24S-CBSA-1.75X2.5X0.2
minImg
24S-CBSA-1.75X2.5X0.2
Leader Tech Inc.
제품 번호:
24S-CBSA-1.75X2.5X0.2
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 1.75" X 2.5" SMD T/H
사용자 가이드
Series 20-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 2.500" (63.50mm)
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)