Fair-Rite Products Corp.
제품 번호:
2506033317H0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.209
$0.209
10
$0.171
$1.71
25
$0.133
$3.325
50
$0.1102
$5.51
100
$0.094905
$9.4905
250
$0.075962
$18.9905
500
$0.068362
$34.181
1000
$0.056962
$56.962
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1.2Ohm |
| Impedance @ Frequency | 330 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 50mA |
| Mfr | Fair-Rite Products Corp. |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |