2615/28-WH-500
Daburn Electronics
제품 번호:
2615/28-WH-500
제조업체:
Daburn Electronics
설명:
HOOK-UP STRND 28AWG WHT 500'
재고 : 1
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Silicone Rubber
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 3132
Series -
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 300V
Conductor Strand 7/36
Mfr Daburn Electronics
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color White
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.046" (1.17mm)