Laird-Signal Integrity Products
제품 번호:
28L0138-10R-10
패키지:
-
배치:
-
설명:
FERRITE BEAD 75 OHM AXIAL 1LN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.19
$0.19
10
$0.1482
$1.482
25
$0.12236
$3.059
50
$0.10564
$5.282
100
$0.095
$9.5
250
$0.080218
$20.0545
500
$0.071763
$35.8815
1000
$0.061218
$61.218
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 10mOhm |
| Impedance @ Frequency | 75 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.138" Dia x 2.323" L (3.51mm x 59.00mm) |
| Height (Max) | 0.175" (4.45mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 28L0138 |
| Package / Case | Axial |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 5A |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Filter Type | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |